1.01.2013

Świeży start

Każdy styczeń przynosi nam ochotę na zmianę, na lepsze życie, na lepszych nas.

Świeży start daje nam szanse na odkrycie nas na nowo, na odnalezienie nas samych. Dostajemy okazje na zrzucenie bagażu poprzednich lat i zrobienie czegokolwiek co możliwe. Nowy rok to prezent, możliwość odkrycia nowej drogi życia.

Często cofamy się w przeszłości do zdarzeń, które już miały miejsce. Nie zmieniamy pracy bo jesteśmy już do niej przyzwyczajeni i jest ona zbyt ciężka do zmienienia. Nie mamy czasu żeby iść na siłownie, ponieważ mamy wiele innych rzeczy do zrobienia. 

Nowy rok oznacza świeże konto. Odpuść wszystko z przeszłości. Masz świeży start, odpuść poprzedni rok i zacznij nowy.

Zdecyduj co chcesz zrobić w nowym roku. Zrób coś nowego, ciekawego, interesującego. Poznaj nowych ludzi, osiągnij nowe cele, odwiedź ciekawe miejsca lub naucz się nowego języka. 

Każdego dnia rodzisz się na nowo. Każdego dnia odkrywasz się na nowo. Rób to co ma dla ciebie znaczenia każdego dnia. Będziesz miał świeży start każdego dnia a nie tylko 1 stycznia.

Szczęśliwego Nowego Roku!

6 komentarzy:

 1. Dokładnie, myślę tak samo!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę pięknie powiedziane, już jestem fanką Twojego toku rozumowania! :3
  http://why-not-lavender.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. najpierw zaleciało mi patosem, ale jak przeczytałem to sobie jeszcze raz, pomalutku, to muszę przyznać, że mnie zmotywowałeś do działania. mam teraz w sobie mnóstwo pozytywnej energii, dzięki.

  zdrówko!

  OdpowiedzUsuń
 4. dob­ry start nie za­pew­nia zwycięstwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czasem porażka motywuje bardziej niż zwycięstwo

   Usuń