10.23.2012

3 sekrety szczęścia

Wczoraj, gdy siedziałem na uczelni od 7:30 do 20:10, wpadłem na pomysł jak w łatwy sposób można osiągnąć szczęście. Zapraszam do czytania :)Wszyscy wiemy że pieniądze szczęścia nie dają, jednak wydajemy się odrobinę bardziej szczęśliwi z większą ilością pieniędzy. Ostatnio każdy chce mieć tą najnowszą komórkę, najbardziej wypasione auto i być najmodniej ubranym. Chcemy być bogatsi bo w tedy będziemy mieli lepsze życie. Jednak nic z tego nam szczęścia nie przyniesie.

Więc co nam je da? Szczęście to taka rzecz która nic nie kosztuje. A wszyscy chcą je mieć.

Oto 3 sekrety szczęścia:

1. Dobre relacje
Jesteśmy ludźmi, a ludzie mają potrzebę przebywania z innymi ludźmi, bycia wspieranym przez przyjaciela czy też małżonka, bądź bliską nam osobę to oni często sprawiają że się uśmiechamy.
JAK TO OSIĄGNĄĆ? Spędź czas z bliskim osobami, zwierz się z swoich uczuć, wysłuchaj ich rad i wyznaj im jak wiele dla ciebie znaczą.


2. Pozytywne myślenie
Pozytywne myślenie nie tylko pomaga nam się samorealizować ale też prowadzi do szczęścia. Szczęśliwi ludzie starają się bardziej kontrolować swoje życie.
JAK TO OSIĄGNĄĆ? Zrób z pozytywnego myślenia swój nawyk nie patrz na szklankę jako w połowie pustą tylko w połowie pełną, nie mów nie potrafię ale potrafię i to zrobię.

3. Hobby
W dzisiejszych czasach wszyscy skupiamy się na swojej pracy, zapominając jacy szczęśliwi byliśmy w młodości. Znajdź sobie zajęcie które cię uszczęśliwi, pomoże ci się odciąć od świata i od wyścig szczurów przeniesie cię w miejsce gdzie będziesz szczęśliwy. 

To tyle. Przekazałem wam 3 sekrety szczęście mam nadzieje że je dobrze wykorzystacie.

Jeżeli podobają wam się moje posty i chcecie więcej, to zapraszam do komentowania i subskrybowania bloga. Miłego dnia! :) 


9 komentarzy:

 1. Ciekawe posty. Powodzenia w dalszym blogowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Absolutnie dobre napisane. Bede sie stosowac :D ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Uf, na szczęście, ja swoje hobby eksponuję w każdej wolnej chwili!

  OdpowiedzUsuń
 4. niby mało odkrywcze te 3 sekrety, a jednak zbyt często się o nich zapomina ;)

  OdpowiedzUsuń